Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PS Plus czerwiec 2019. Gry na PS4 już są [Aktualizacja]

Tradycyjnie przypominamy, kiedy Sony ogłosi kolejne gry w Plusie. Jesteśmy niezmiernie ciekawi, czy po słabszym maju PS Plus czerwiec 2019 pozytywnie nas zaskoczy. Jakie gry na PS4 chcielibyście dostać?

[Aktualizacja]

Sony ujawniło właśnie PS Plus czerwiec 2019. Listę gier oraz zwiastun oferty znajdziecie tutaj.

[Oryginalna wiadomość]

Końcówka miesiąca to zawsze wielkie oczekiwanie na wieści o nowych grach w PS+. Majowa oferta do najmocniejszych niestety nie należy, choć z pewnością wielu z Was zapewniła godziny dobrej zabawy. Teraz czekamy na PS Plus czerwiec 2019, a oficjalne ogłoszenie oferty już bardzo blisko.

PS Plus czerwiec 2019 – kiedy poznamy gry na PS4?

Oferta PlayStation Plus składa się od trzech miesięcy jedynie z dwóch gier na PlayStation 4. W marcu otrzymaliśmy m.in. Call of Duty: Modern Warfare Remastered, w kwietniu był Conan Exiles, a w maju skończyło się na dwóch grach niezależnych, z których tą większą stanowiła przygodówka What Remains of Edith Finch. Wielu graczy wierzy, że PS Plus czerwiec 2019 znowu przyniesie coś dużego i jeśli z niecierpliwością oczekujecie ujawnienia oferty, już przypominamy, kiedy się to stanie.

Sony tradycyjnie przedstawia gry w PS Plus na najbliższy miesiąc w ostatnią środę trwającego miesiąca. Wychodzi zatem na to, że PS+ na czerwiec poznamy 29 maja. Jak zawsze, ogłoszenie gier nastąpi tuż po godzinie 17:30 wspomnianego dnia. Nowa oferta zacznie obowiązywać w pierwszy wtorek czerwca, czyli w dniu 4 czerwca.

Ciekawe, co tym razem zaserwuje Sony. Póki co, nadal możemy pobierać gry z maja, które prezentują się następująco:

PS Plus maj 2019 – gry na PS4:

  • Overcooked
  • What Remains of Edith Finch

Pierwsza ze wspomnianych produkcji to kulinarna gra akcji, gdzie naszym zadaniem jest ugotowanie bestii zagrażającej Cebulowemu Królestwu. Oprócz zabawy singleplayer, Overcooked oferuje również zmagania multiplayer, gdzie możemy sprawdzić się w rywalizacji lub skosztować kooperacji.

What Remains of Edith Finch to z kolei nietypowa gra przygodowa przedstawiająca historię rodziny żyjącej w amerykańskim stanie Waszyngton: Wciel się w Edith i eksploruj rozległą posiadłość Finchów, odkrywając zapomniane zdarzenia z dziejów familii i poszukując odpowiedzi na pytanie, dlaczego Edith jest ostatnią z rodu. Każda odkryta przez Ciebie opowieść pozwoli Ci ujrzeć świat oczami jednego z krewnych w dniu ich śmierci, a czekające Cię doznania dotkną tak przeszłości, jak i dnia obecnego.

PlayStation Plus maj 2019 – trailer z grami

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%