Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PS Plus czerwiec 2019. Oficjalna oferta – gry na PS4

W końcu możemy przekazać Wam oczekiwane wieści – tak prezentuje się oferta PS Plus czerwiec 2019. Czekamy na komentarze, czy jesteście zadowoleni z takich gier na PS4.

Koniec czekania, czas na konkrety. Sony ujawniło dosłownie chwilkę temu gry na PS4, które trafią do oferty PS Plus czerwiec 2019. Tym razem dostaniemy Sonic Mania oraz Borderlands: The Handsome Collection, zatem jest naprawdę nieźle.

PS Plus czerwiec 2019 – gry na PS4 – oferta – lista gier

  • Sonic Mania
  • Borderlands: The Handsome Collection

Pierwsza z gier, którą otrzymamy w PS+ na czerwiec, to Sonic Mania nawiązująca do starych dobrych czasów, w których królowała 16-bitowa konsola SEGA Mega Drive. Otrzymujemy zatem wzorowaną na tamte lata dwuwymiarową grafikę, zmodyfikowane plansze z pierwszego Sonic the Hedgehog oraz zwiedzimy całkowicie nowe światy, które nasz bohater przebiegnie na pełnej prędkości.

Drugi tytuł z czerwcowej listy gier w Plusie – Borderlands: The Handsome Collection – jest natomiast to reedycją dwóch strzelanek – Borderlands: The Pre-Sequel! oraz Borderlands 2 wraz ze wszystkimi wydanymi do nich dodatkami. Kto nie ograł, z pewnością będzie zadowolony.

Pamiętajcie, że oferta PlayStation Plus czerwiec 2019 zacznie obowiązywać od pierwszego wtorku nowego miesiąca, czyli gry pobierzemy już 4 czerwca.

PlayStation Plus czerwiec 2019 – trailer z grami

Zanim czerwcowa oferta PS+ zacznie obowiązywać, możemy pobierać gry z maja. Do 4 czerwca mamy zatem czas na pobranie:

  • Overcooked
  • What Remains of Edith Finch

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%