Ta świetna gra wkrótce zniknie z PS Plus Collection

PS Plus Collection - grafika
PS5

Choć wkrótce gracze zapoznają się z zupełnie nowym PlayStation Plus, Sony nie rezygnuje z wprowadzonego przy okazji premiery PS5 bonusu w postaci PS Plus Collection. Zestaw gier nieco się jednak uszczupli.

PlayStation potwierdziło na swoim blogu, że z kolekcji zniknie gra Persona 5. Produkcja zostanie usunięta z zestawu 11 maja, więc macie jeszcze sporo czasu na dopisanie jej do swojej biblioteki.

Warto wspomnieć, że – podobnie jak w przypadku innych gier z Plusa – tytuły z Collection nie znikną z Waszej biblioteki nawet po wycofaniu ich z oferty. Oznacza to, że choć nie odbierzecie już Persony 5, będziecie mogli dalej w nią grać z aktywną subskrypcją PlayStation Plus.

Persona 5 to jedna z najlepszych produkcji jRPG dostępnych na rynku. Gra cieszy się średnią na poziomie 93 punktów na Metacritic. Jest tym samym najlepiej ocenianą grą na PS4 z 2017 roku. Jeśli jeszcze nie graliście, zdecydowanie warto nadrobić. Oczywiście jeśli macie wolnych około 100 godzin, bo mniej więcej tyle zajmuje niespieszne ukończenie wątku głównego.

Niewykluczone, że w przyszłości doczekamy się usunięcia kolejnych gier z kolekcji PlayStation Plus. Nie wiadomo też czy Sony planuje zastąpić czymś Personę 5 – wątpię. Wydaje mi się, że Collection było planowane jako chwilowy bonus mający zagwarantować świeżo upieczonym posiadaczom PS5 tytuły do ogrania w oczekiwaniu na premiery dużych produkcji ekskluzywnych. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, warto dodać wszystkie oferowane gry do swojej biblioteki.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie