Subskrybenci PS Plus mogą już zaktualizować Final Fantasy VII Remake na PS5. Oto instrukcja

Final Fantasy VII Remake w PS Plus
PS5

Zgodnie z niedawnym ogłoszeniem Square Enix, gracze, którzy odebrali Final Fantasy VII Remake w ramach oferty PS Plus mogą już pobrać darmową aktualizację do wersji na PlayStation 5.

Oto jak skorzystać z bezpłatnej aktualizacji Final Fantasy VII Remake do wersji na PS5, jeśli odebraliśmy grę z PS Plus:

  1. Przejdź do PlayStation Store na swojej konsoli PlayStation 5
  2. Wyszukaj “Final Fantasy VII Remake”
  3. Znajdź produkt Rozszerzenie FINAL FANTASY VII REMAKE dla posiadaczy wersji PS4
  4. Przypisz produkt do swojego konta i pobierz aktualizację

UWAGA: Dla niektórych graczy opcja pobrania aktualizacji może być jeszcze niedostępna. Jeśli tak jest i w Waszym przypadku, poczekajcie kilka godzin i spróbujcie ponownie.
Do skorzystania z aktualizacji jest też wymagany aktywna subskrypcja PlayStation Plus. Co nie jest zaskoczeniem, bo bez niej i tak nie zagracie w grę odebraną w ramach oferty PlayStation.

Aktualizacja na PS5 wprowadza wiele nowości do gry. Przede wszystkim gracze otrzymują możliwość zagrania w rozdzielczości 4K i 60 fps lub 4K i 30 fps z włączonym ray tracingiem. Dodatkowo patch upiększa grafikę i wprowadza do gry dość ograniczony, ale jednak tryb fotograficzny.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie