PS Now styczeń 2022 logo - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

1 komentarz

PS Now na styczeń 2022 oficjalnie. 6 gier trafi do usługi

Już jutro, 4 stycznia, do użytkowników usługi streamingowej PlayStation trafi aż 6 kolejnych gier. Co takiego znalazło się w ofercie PS Now na styczeń 2022?

Oferta gier PS Now na styczeń 2022:

  • Mortal Kombat 11
  • Final Fantasy XII: The Zodiac Age
  • Fury Unleashed
  • Unturned
  • Super Time Force Ultra
  • Kerbal Space Program: Enhanced Edition

Jak widać, do biblioteki subskrypcji trafi 6 wyjątkowych tytułów. Moją uwagę skradło Mortal Kombat 11, ponieważ w Plusie i w PS Plus Collection znalazła się poprzedniczka tejże gry. PlayStation najwidoczniej to sobie wykalkulowało i tym samym sprawiło graczom możliwość kontynuowania serii.

Z innych ciekawości na pewno warto zainteresować się Kerbal Space Program: Enhanced Edition, czyli specjalnym symulatorem, w którym stworzycie własne rakiety kosmiczne i odegracie wiele misji poza Ziemią.

Co ciekawe, żaden z tytułów nie jest ograniczony czasowo, a przynajmniej PlayStation na swoim blogu nie podało żadnej ewentualnej daty. W związku z tym warto założyć, że gry nie znikną z Waszych kont.

A Wam jak się podobają gry ze styczniowego PS Now? Myślę, że śmiało mogą konkurować z tymi z PS Plusa, jednakże obie oferty wypadają w tym miesiącu naprawdę dobrze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%