PS Now na luty 2022 może zaoferować jedną z odświeżonych odsłon GTA

Logo PS Now i GTA The Trilogy The Definitive Edition
PC

W sieci pojawiły się doniesienia głoszące, że oferta PS Now na luty 2022 zawrze w sobie jedną grę z wydanego niedawno GTA The Trilogy The Definitive Edition.

Na Twitterze pojawiają się zrzuty ekranu z różnych zakątków świata, na których widzimy reklamy przedstawiające GTA Vice City The Defintive Edition w ofercie PlayStation Now.

Produkcja miałaby być dostępna w usłudze Sony aż do 2 maja bieżącego roku. Reklama nie zawiera w sobie niestety informacji wskazującej, kiedy gra trafi do usługi PlayStation. To niemal pewne, że jeśli już się w niej pojawi, to nastąpi to w momencie udostępnienia oferty PS Now na luty 2022. Póki co PlayStation nie podzieliło się jednak żadnym ogłoszeniem.

Do tej pory subskrybenci PS Now mogli zagrać w odświeżone GTA III, natomiast w konkurencyjnym Xbox Game Pass dostępne jest ulepszona wersja GTA San Andreas. Wprowadzenie Vice City do PS Now ma więc sens – to ostatnia odsłona trylogii, której nie ma w żadnej usłudze.

Wkrótce Sony ujawni kolejne gry zmierzające do PS Now. Poza GTA Vice City The Defintive Edition powinniśmy zgarnąć jeszcze parę tytułów. Zawartość pełnej paczki nowości pozostaje jednak na razie tajemnicą.

Pamiętajcie, że wciąż dostępne są też gry z PS Now na styczeń 2022. Pełne omówienie produkcji dodanych w poprzedniej ofercie znajdziecie w tym artykule.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie