PS Now na grudzień ogłoszone. 4 kolejne gry trafią do graczy

PS Now grudzień 2021 - logo
PC PS4 PS5

PS Plus na grudzień 2021 ogłoszono w ubiegłym tygodniu, a w tym czas na ofertę PS Now. W najbliższych dniach trafią do subskrybentów tej drugiej usługi 4 kolejne produkcje. Nie obyło się bez znanych marek!

Oferta PS Now na grudzień 2021

  • Grand Theft Auto III: The Definitive Edition
  • Final Fantasy X/X-2 HD Remaster
  • John Wick Hex
  • Spitlings

Jak widać, PS Now od jutra zaoferuje kilka ciekawych produkcji. Na liście znalazło się m.in. odnowione GTA III, które (jak reszta tytułów ze składanki Grand Theft Auto) nie spotkało się z najlepszym przyjęciem wśród graczy. Mimo to, warto dać i tej pozycji szansę. Ważne – tytuł w ofercie PS Now znajdzie się jedynie do 31 stycznia 2022 roku.

Uwagę może też skraść odnowione Final Fantasy X/X-2 w ramach remastera HD. Przeżyjcie ponownie historie znane z PS2, ale w o wiele ładniejszej oprawie graficznej. Poza tym w Wasze ręce trafi John Wick HEX, które pierwotnie wyszło na urządzeniach mobilnych. Ostatnim z prezentów jest Spitlings, czyli zręcznościowa gra dla od jednego do czterech graczy.

Szczegółowe omówienie grudniowych gier z PS Now w wykonaniu ekipy z PlayStation Access możecie znaleźć w oknie poniżej:

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie