Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Przepustka Sezonowa do Call of Duty: Advanced Warfare na nowym zwiastunie

Jesteście skłonni wydać na dodatkową zawartość ponad 200 złotych?

Przepustka Sezonowa do CoD: Advanced Warfare zapewni nam dostęp do czterech DLC z misjami. Zapowiedź możemy podejrzeć na najnowszym zwiastunie tytułu.

Wspomniane dodatki zostały nazwane Havoc, Ascendance, Supremacy oraz Reckoning. Pierwszy pakiecik ujrzy światło dzienne na początku przyszłego roku i na początek trafi jedynie na konsolę Xbox One, a dopiero później na pozostałe platformy.

Posiadacze season pass mogą również liczyć na wcześniejszy dostęp do DLC z nowymi broniami. Oprócz tego już w dniu premiery CoD: Advanced Warfare mają szansę zagrać na jednej nowej mapie – Atlas Gorge. To odświeżona wersja areny Pipeline, która pojawiła się w Call of Duty 4: Modern Warfare.

Cena Przepustki Sezonowej wyniesie 50 euro, czyli ponad 200 złotych. Dodatki będziemy mogli kupować oczywiście oddzielnie, lecz wówczas za całość zapłacimy więcej. Każdy z czterech DLC ma bowiem kosztować 15 euro.

Premiera Advanced Warfare już 4 listopada na PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360 oraz Xbox One.

 Call of Duty: Advanced Warfare – zwiastun Przepustki Sezonowej

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się