Promocje na telewizory dla gracza. Wybieramy najciekawsze modele

telewizory dla gracza
PG Exclusive

O nic nie pytaj, oddaj monitor i weź TV! Zobacz najlepsze promocje na telewizory dla gracza i urzeczywistnij sen o pięknym obrazie w grach.

Telewizory dla gracza – najlepsze promocje, najlepszy sprzęt!

Konsola PS5 już w domciu, Xbox Series X furkota na stoliczku w rytm cha-cha, a PC wyciska z next-genowych gier, ile fabryka dała. Wszystko się zgadza, oprócz telewizora dla gracza? Uwierz, że nie tylko Ty masz z tym problem. Nie sztuka wziąć pierwszy lepszy model, byle był duży ekran i po temacie. Takie rzeczy w krainie gamingu są niedopuszczalne. Jak ma być dobrze i bez bólu oczu, no to czas otworzyć się na sprzęt do gier szyty na miarę. Wbrew obiegowej opinii dopasowany wcale nie znaczy, że drogi, więc nie bój żaby! Mam do zaproponowania kilka interesujących promocji, które obowiązują do 30 marca

Co dla dusigroszy, osób chytrych i ceniących wagę złota? Obowiązkowo 4K być musi, Android TV i najlepiej wbudowane głośniki, by nie dokładać do zewnętrznego systemu audio. W tej sprawie trzeba zapukać do Toshiby pod adres 43UA2263DG – to model budżetowy. Tani bo tani (1499 zł), ale konkretny jak na LED-a. 43 cale na styk, o ile chcesz grać z maksymalnej odległości 2-3 metrów. Ale jeśli uznasz, że masz większe wymagania co do odwzorowania kolorów i wielkości ekranu, to się nie krępuj i bierz LG 50NANO763QA. To klasyczny pięćdziesiątak wypchany aplikacjami Smart, garścią funkcji poprawy obrazu i przyzwoitym procesorem, dzięki któremu obsługa oprogramowania będzie pozbawiona lagów. Wysupłasz z kieszeni 2789 zł i jest Twój!

ZAMÓW – Toshiba 43UA2263DG | LG 50NANO763QA

Uznajesz się za człowieka z wyższych sfer? Dokładnie to chciałem usłyszeć, bo mam coś w sam raz do nowej konsoli lub wypasionego PC. Po lepsze wrażenia w grach polecam udać się do strefy OLED-ów. W tych stronach całkiem dobrze prezentuje się cenowo Philips 48OLED707/12. Standardowo 4K, ale już z odświeżaniem 120 Hz, G-Sync i Freesync oraz wielce pożądaną technologią VRR. Dodajcie do tego przepiękne Ambilight i 4699 zł nie wyda już się aż taką sporą kwotą. W razie, gdyby komoda miała dłuższy blat a pokój do grania większy metraż, to nawet się nie zastanawiajcie i weźcie model 55-calowy z tej samej serii.

ZAMÓW – Philips 48OLED707/12 | Philips 55OLED907/12

Obiecałem sobie, że nie wrzucę żadnych promocji na TV za 10 tys. zł, bo i po co, kiedy świetnej jakości telewizor można zgarnąć już za 5249 zł. Pozwólcie, że przedstawię Wam Sony OLED XR-55A80J – bardzo polubi się z PS5 (w końcu ta sama firma). W porównaniu do poprzednich modeli ma najlepszą czerń, bardziej precyzyjne kolorki i jak na 4K OLED całkiem niski input lag 8,5 ms. Ponieważ w każdej życiowej sytuacji trzeba mieć alternatywę, toteż złożę ostatnią propozycję dla bezkompromisowych graczy. Na koniec coś ze stajni Samsunga, czyli QE55S95BAT. Ten “wielkolud” to już wersja premium, co też zdradza cena 5999 zł. Mamy tu najniższe opóźnienie (w 120 Hz, zaledwie 5ms), ultraszerokie kąty widzenia. Ponadto najlepsze odwzorowanie kolorów za sprawą nowszej matrycy QD-OLED oraz bardzo dużą jasność obrazu, co ma niebagatelny wpływ na wygodę gry podczas słonecznych dni.

ZAMÓW – Sony OLED XR-55A80J | Samsung QE55S95BAT

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie