Sony z ofertą na weekend. Tańsze gry na PS5 i PS4 tylko do wtorku

Promocje w PS Store. Kolaż gier na PS5 i PS4. Na środku logo sklepu PlayStation.
Newsy PS4 PS5

W nowej weekendowej promocji możemy sięgnąć po kilkadziesiąt gier na PS5 i PlayStation 4. Kusząco wygląda m.in. cena najnowszej części Need for Speed.

W PlayStation Store wystartowała kolejna Oferta Na Weekend, czyli mała wyprzedaż gier, która potrwa przez pięć dni. Dokładnie do 19 marca, godz. 0:59 czasu polskiego, możemy kupić taniej choćby Need for Speed Unbound Edycja Palace. Wyścigi przeceniono z 389 zł na 58,35 zł. Jeśli nie posiadasz zatem abonamentu PS Plus Extra lub Premium, gdzie gra jest dostępna od lutego, masz okazję, by zgarnąć ją w naprawdę świetnej cenie. A tak naprawdę możesz zapłacić za wspomniane NfS oraz wszystkie inne gry z promocji jeszcze mniej, jeśli doładujesz portfel w PS Store tanimi kartami PSN:

Inną ciekawą promocją na weekend jest Dziedzictwo Hogwartu: Cyfrowa edycja deluxe, której cenę ścięto z 359 zł na 179,50 zł. W tym rozszerzonym wydaniu gry znajdziemy m.in. ekskluzywną misję z nawiedzonym sklepem w Hogsmeade, która zapewnia dostęp do dodatkowego lochu, zestawu wyglądu sklepikarza, a także sklepu w Hogsmeade.

Natomiast fani Gwiezdnych Wojen mogą zaopatrzyć się taniej w Star Wars Jedi: Ocalały – Edycja Specjalna. Zamiast 449,90 zł płacimy za nią w promocji 179 zł z groszami. Polecamy również przecenioną grę Mafia II: Edycja Ostateczna za 42,57 zł oraz tytuły z serii BioShock.

Weekend z promocjami na gry PS5 i PS4. TOP 10 tytułów w niższej cenie

Poniżej znajdziecie linki do wybranych i najbardziej ciekawych naszym zdaniem promocji z oferty weekendowej. Na liście umieściliśmy również kilka tytułów w naprawdę niskich cenach, za które płacimy niecałe 30 zł. Z kolej całość możecie przejrzeć bezpośrednio w PlayStation Store, gdzie znajdziecie 66 gier oraz dodatków w niższych cenach.

Czy któraś z powyższych gier wpadnie do Twojego koszyka? Jeśli tak, to pamiętaj też o tanich doładowaniach PSN!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie