Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

horizon zero dawn complete edition ps4

Smart Week: promocje na gry konsolowe tylko dla użytkowników Allegro Smart

2021-10-03 23:59:59

Dni do końca okazji Aktualizacja:

Na Allegro ruszył Smart Week 2021, a wraz z nim liczne promocje na gry konsolowe. Wybraliśmy dla Was najciekawsze propozycje objęte zniżką tylko dla użytkowników Allegro Smart.

Oferty przeznaczone są wyłącznie dla aktywnych użytkowników programu Allegro Smart. Pełną ofertę gier przecenionych w ramach wyprzedaży znajdziecie tutaj.

Promocje na gry PS4 / PS5

Promocje na gry Xbox One / Xbox Series X

Promocje na gry Nintendo Switch

Darmowa dostawa z Allegro Smart obowiązuje przy zakupach za minimum 40 zł od jednego sprzedającego. Promocje trwają do 3 października 2021 r.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz, nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu
PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się