Promocje dnia – preorder God of War PC za 155 zł, mnóstwo ofert na PS5 oraz Red Dead Redemption 2 za 20 zł

promocje dnia 23 grudnia
PC PS5

Dziś zabieramy Was w świat nordyckiej mitologii, gdyż God of War w wersji PC znajdziecie taniej. Oprócz tego naprawdę mnóstwo zestawów i ofert na konsolę PS5 i RDR2 w promocji dla posiadaczy RDO.

Przypominamy, że prezentowane tu oferty ważne są w chwili powstawania tego artykułu.

God of War na PC taniej

God of War w końcu nadchodzi na PC! Kratos ma tym razem być jeszcze piękniejszy (no dobra, chodzi tu o całą grafikę, rzecz jasna), a tytuł zaoferuje nowoczesne udogodnienia. W CDKeys za 155,09 zł!

PS5 – moc ofert

Święta są chyba trochę wcześniej! PS5 znajdziemy w naprawdę wielu sklepach i wielu wariantach. Zapraszamy do poniższego podsumowania, w którym znajdziecie wszelkie dostępne konsole w polskich sklepach.

Red Dead Redemption 2 tanio, ale…

…musicie posiadać Red Dead Online. Przy okazji osobnej premiery komponentu multiplayerowego do RDR2, był on dostępny za niewielkie pieniądze. Rockstar postanowił nagrodzić tych, którzy wtedy postanowili nabyć ten wariant i oferuje niezwykle tanią kampanię. To ona jest głównym daniem tej gry.

Poniżej pełne zestawienie dzisiejszych ofert, m.in. tańsze laptopy, ciekawe oferty z zimowej wyprzedaży Steam i Macbook Air M1:

Zachęcamy do odwiedzania naszego działu Promocje.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie