Dawid Szafraniak

Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.

Logo Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 za 20,28 zł – dla posiadaczy Red Dead Online

20.28 zł

Dni do końca okazji Aktualizacja:

Red Dead Redemption 2 w tak niskiej cenie jeszcze nie było! Jest na to sposób, sprawdźcie gdzie, co i jak!

Posiadacze gry Red Dead Online mogą kupić Red Dead Redemption 2 za 20,28 zł z poziomu Rockstar Games Launcher. Jeżeli nie posiadacze multiplayerowej wersji gry, możecie kupić ją już teraz w Epic Games Store, używając kupon o wartości 40 zł:

Teraz musicie połączyć swoje konto Epic Games z Rockstar Games Launcher. Dzięki temu z poziomu gry zakupicie Red Dead Redemption 2 za 20,28 zł.

Jeżeli nie chcecie korzystać z powyższego sposobu, gra jest również dostępna tutaj za 110,69 zł.

Wersje konsolowe gier kupicie natomiast z poniższych linków:

Gra jest dostępna w polskiej wersji językowej na wszystkich platformach.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz, nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu
PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!