Świetna promocja na PS Plus z grą. GT Sport za… 9 zł

Nie tylko Sony przygotowało specjalną promocję na abonament PS Plus. Jeden ze sklepów oferuje również niezłą cenę na roczny abonament oraz grę GT Sport.

Myślicie o przedłużeniu subskrypcji PlayStation Plus lub po prostu stwierdziliście, że nadszedł czas, by wykupić abonament po raz pierwszy? Nadarza się niezła okazja, by zrobić to obecnie trochę taniej.

PS Plus na rok – promocja od Sony

Sony wystartowało właśnie z promocją na roczny abonament PlayStation Plus. D0 23 marca godz. 11:00 (czasu polskiego) płacimy za 12-miesięczny dostęp do usługi o 25 procent mniej, czyli 180 zł zamiast 240 zł. Oszczędność = 60 zł, zatem nieźle.

Kto chce skorzystać z oferty Sony, tańszy abonament kupi w PlayStation Store w tym miejscu. Można jednak… jeszcze taniej.

Abonament PlayStation Plus na 12 miesięcy i gra

Promocję na roczną subskrypcję PS+ przygotowała również sieć sklepów RTV Euro AGD. Tutaj oferta obowiązuje do 22 marca i za 12 miesięcy PS Plus zapłacimy 179 zł. Co ciekawe, roczną subskrypcję możemy kupić wraz z grą wyścigową Gran Turismo Sport za 249 zł! Odnosząc to do stałej ceny abonamentu (240 zł) można powiedzieć, że grę dostajemy w tym przypadku za jedyne 9 zł.

Zamówienia można składać przez internet lub na miejscu, w sklepach sieci RTV Euro AGD.

PS Plus na marzec 2018 – najlepsza oferta od początku usługi?

Przypominamy, że oferta PS Plus na marzec 2018 to prawdziwa bomba. Na czele są dwie wielkie produkcje: Bloodborne oraz Ratchet and Clank w wersji na PlayStation 4. Do tego kilka innych gier, tradycyjnie na PlayStation 3 oraz PlayStation Vita.

Poniżej znajdziecie pełną ofertę gier w PS Plus marzec 2018.

PS Plus marzec 2018 (dosępne od 8 marca):

  • Bloodborne (PS4)
  • Ratchet and Clank (PS4)
  • Legend of Kay Anniversary (PS3)
  • Mighty No. 9 (PS3 and PS4)
  • Claire: Extended Cut (PS Vita i PS4)
  • Bombing Busters (PS Vita i PS4)

Zwiastun oferty PS marzec 2018:

Wielka zmiana w abonamencie PlayStation Plus

Sony podało pod koniec lutego, że równo za rok kończy ze wsparciem dla konsol PlayStation 3 oraz PlayStation Vita w ramach abonamentu PS Plus. To oznacza, że dokładnie od 8 marca 2019 roku, w ramach abonamentu nie będą dodawane gry na wymienione konsole. Ruch zdaje się być konieczny, ze względu na fakt, że oba te sprzęty tracą na popularności względem PlayStation 4. Nie wiemy jednak, czy to oznacza, że posiadacze PlayStation 4 otrzymywać będą od marca przyszłego roku więcej gier w ramach abonamentu.

Co ważne, po 8 marca 2019 roku nadal będzie można korzystać z wcześniej pobranych i dodanych do listy gier na PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. Oczywiście do czasu jak będziesz płacić abonamentu (nowych gier dostawać nie będziesz, co jest logiczne).

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.