Ubisoft potwierdza prace nad bitewną grą PvP. Project Q ma mieć kilka trybów rozgrywki

Project Q
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Potwierdziły się informacje na temat nowej gry w opracowaniu Ubisoftu. Firma oficjalnie przedstawiła nadchodzący Project Q.

Przeciek sprzed zaledwie paru dni otrzymał już potwierdzenie producenta. Mamy więc kolejny punkt po stronie Toma Hendersona odpowiedzialnego za ujawnienie wcześniejszych informacji. Ubisoft rzeczywiście pracuje nad grą typu battle arena, roboczo nazywaną obecnie Project Q. Jak podkreślają sami twórcy, tytuł jest na wczesnym etapie prac, zatem na całość jeszcze zapewne trochę zaczekamy. Udostępniono już jednak możliwość zapisania się na testy, a więc być może kolejny etap nadejdzie szybciej, niż myślimy.

Link do rejestracji na testy znajdziecie w powyższym wpisie z Twittera. Zapisywać się mogą użytkownicy konsol PlayStation 4 i PS5, gracze z Xbox One i Series X|S, a także użytkownicy PC. Jak na razie nie wiadomo niestety, w jakim terminie możemy spodziewać się testów; Ubisoft zapewne będzie jednak na bieżąco informował o nowościach w projekcie.

Project Q będzie grą typu battle arena, lecz z dostępnymi różnymi trybami rozgrywki. Jednym z nich według zapowiedzi ma być battle royale przeznaczone dla czterech dwuosobowych drużyn. Ubisoft podkreśla jednak, że nie jest to jedyna opcja w planowanym tytule; firma zapowiada również szereg innych możliwości rozgrywki PvP. O wszystkim najprawdopodobniej będziemy się dowiadywać w miarę postępu prac nad produkcją.

Jak nastawiacie się na Project Q?

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie