Problemy z cyfrową wersją Call of Duty: Advanced Warfare

Sytuacja dotyczy osób, które zdecydowały się na przedpremierowy zakup i pobranie gry na dysk twardy konsoli PS4 lub Xbox One.

Część takich graczy już od wczorajszego popołudnia zgłasza problem z instalacją tytułu. Po prostu postęp zatrzymuje się na kilku procentach i nie chce ruszyć dalej.


Co wówczas należy zrobić? Niestety, jedynym zalecanym rozwiązaniem jest w takiej sytuacji ponowne pobranie pliku instalacyjnego, co oczywiście może frustrować ze względu na jego wagę. Objętość Call of Duty: Advanced Warfare to 40 GB, więc gra ściąga się dosyć długo.

Sony oraz Microsoft zdają sobie sprawę z tego, że problem istnieje. Producent Xboksa One zapewnia, że błędy nie powinny już więcej występować, lecz jeśli nadal coś będzie nie tak, radzi usunąć grę i pobrać ją jeszcze raz. Podobne zalecenie słyszymy ze strony Sony.

Przypominamy, że premiera CoD: Advanced Warfare już dzisiaj na PC oraz konsolach: PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. Zobaczcie, jak wypadły pierwsze recenzje i oceny nowego tytułu od Sledgehammer Games.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet