Problemy z Batman: Arkham Knight w wersji na PC. Spadki animacji, zacinająca się gra i nie tylko

Gracze raportują, że mają mnóstwo problemów z Batman: Arkham Knight w wersji na PC. Warner Bros. stara się naprawić błędy.

Na Steamie oraz forum NeoGAF mnóstwo graczy wylicza problemy z Batman: Arkham Knight w wersji na PC. Przede wszystkim gra ma zablokowaną animację na poziomie 30 klatek na sekundę i mimo dobrego sprzętu, nie da się osiągnąć więcej. Ponadto na komputerach z kartami graficznymi pokroju GeForce GTX 980 Ti można zauważyć spadki animacji. Nie wspominając o słabszych konfiguracjach. W skrajnych przypadkach liczba klatek spada nawet do 0!

To jednak nie wszystko. Gra często przeskakuje do pulpitu Windowsa, a nawet część graczy mówi o problemach z instalacją gry z płyty.


Jeszcze większe problemy mają posiadacze kart graficznych od AMD. Tutaj spadków animacji i ogólnych błędów jest jeszcze więcej niż w przypadku kart Nvidii. Co ciekawe, gracze mają bardzo mały wpływ na to, aby wyeliminować część błędów, bowiem lista opcji graficznych, które można zmieniać, jest bardzo mała.

Wydawca zapewnia, że wie o problemach i już szykuje stosowną łatkę. Cała sytuacja jest jednak nieco dziwna, ponieważ grę w wersji na PlayStation 4 udało się bardzo dobrze zoptymalizować.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

15 Shares
Share15
+1
Tweet