Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Prince of Persia: The Dagger of Time – jest pierwszy trailer z gry na VR

Ubisoft pokazało pierwszy trailer z zapowiedzianego zimą wirtualnego escape roomu PoP: The Dagger of Time.

Fani Prince of Persia od lat czekają na normalną, pełnoprawną odsłonę legendarnej serii. Tymczasem w lutym francuskie studio zapowiedziało The Dagger of Time – produkcję przeznaczoną do technologii VR. Teraz gra doczekała się pierwszego trailera.

Tytuł jest wirtualnym escape roomem, który umożliwia kooperacyjną rozgrywkę dwóm, trzem lub czterem graczom. Przeniesiemy się do rzeczywistości znanej z Trylogii Piasków Czasu i będziemy rozwiązywać różne łamigłówki, by odnaleźć drogę do klepsydrowej komnaty i powstrzymać złe zamiary potężnego maga. Jak widać na trailerze, oczywiście otrzymamy też możliwość posługiwania się tytułowym sztyletem znanym z gry, który przewija i zatrzymuje czas.

Na koniec warto przypomnieć, że The Dagger of Time jest tworzony wyłącznie z myślą o wyspecjalizowanych salonach VR, których nie ma w Polsce. Miejsca, w których będzie można doświadczyć PoP VR na własnej skórze, znajdują się najbliżej w Czechach (w Pradze i Ostrawie), Niemczech (w Lipsku oraz Berlinie) oraz na Ukrainie (Lwów).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się