Prey for the Gods inspirowane Shadow of the Colossus coraz bardziej realne

Prey for the Gods inspirowane Shadow of the Colossus coraz bardziej realne
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Ruszyła zbiórka pieniędzy na Kickstarterze.

Ekipa No Matter Studios prosi graczy o wsparcie finansowe na produkcję Prey for the Gods. Tytuł czerpie inspiracje ze świetnego Shadow of the Colossus, które zostało wydane w 2005 roku na PlayStation 2. W przypadku Prey for the Gods konsola Sony nie będzie jednak priorytetową platformą, ponieważ tytuł powstanie w pierwszej kolejności na PC. Żeby stało się to jednak faktem, licznik zbiórki pieniędzy na Kickstarterze musi przekroczyć 300 tys. dolarów, co naprawdę jest do osiągnięcia patrząc na obecne wpłaty. Zdołano już bowiem uskładać ponad 65 tys. dolarów, a do końca akcji pozostało 29 dni. Prey for the Gods może pojawić się również na PlayStation 4 i Xbox One, lecz dopiero wtedy, gdy osiągnięty zostanie poziom 600 tys. dolarów. Jeśli nawet do tego dojdzie, konsolowa wersja zostanie wydana później niż na blaszakach.

Skoro podstawowe kwestie finansowe mamy już za sobą, czas na kilka słów o samym Prey for the Gods. Gra przeniesie nas na opuszczoną wyspę skutą lodem, gdzie jedyną szansą na przeżycie jest zniszczenie bogów, w których wierzymy. No Matter Studios obiecuje nam:

  • epickie bitwy z gigantami, podczas których możemy wspiąć się na wrogów (za pomocą linki z hakiem);
  • walkę o przetrwanie w nieprzyjaznym środowisku;
  • eksplorację świątyń, skrywających zapomniane tajemnice oraz skarby;
  • dynamiczną pogodę oraz cykl dnia i nocy;
  • nieliniową rozgrywkę, podczas której sami zdecydujemy, z kim walczyć i w jaki sposób;
  • broń i materiały upadłych bohaterów, w które będziemy mogli się wyposażyć.

Twórcy Prey for the Gods twierdzą, że sposób rozgrywki w ich tytule to połączenie Shadow of the Colossus, Deus Ex, DayZ oraz Bloodborne. Brzmi ambitnie i naprawdę jesteśmy ciekawi, co z tego ostatecznie wyjdzie.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie