Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Bethesda zmusiła ich do zmiany nazwy gry. Małe studio wybrnęło po mistrzowsku

Niezależne Prey for the Gods będzie się nazywać inaczej.

Prey for the Gods to mała produkcja trzyosobowego studia, która powstaje dzięki wsparciu graczy za pośrednictwem Kickstartera. Niestety producentowi gry Prey, studio Bethesda, nie podoba się nazwa indyczej produkcji. Chodzi oczywiście o użyte w nazwie słowo Prey (kojarzące się z najnowszą grą Bethesdy). Bethesda wystosowała więc pismo do twórców, aby ci zrezygnowali z nazwy. Co zrobiło małe studio No Matter Studios?

Przede wszystkim No Matter Studios odpowiedziało publicznie, że nie ma zamiaru iść na wojnę z gigantem takim jak Bethesda. Po prostu ich na to nie stać, tym bardziej że gra jest ufundowana przez wspierających na Kickstarterze. Postanowili więc zmienić nazwę, ale tylko trochę. Od teraz Prey for the Gods nazywa się Praey for the Gods. Prawda, że niezły prztyczek w nos?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%