Prey – broń, gadżety, sprzęt. Zapraszamy na nowy zwiastun

Oto niektóre z zabawek, które dostaniemy w swoje ręce.

Bethesda prezentuje nowy zwiastun Prey, w którym możemy zobaczyć przedmioty, w jakie będziecie mogli uzbroić się do walki z tyfonami.

Deweloper zaznacza, że oprócz szerokiego wachlarza umiejętności (zarówno ludzkich, jak i obcych), Morgan Yu może korzystać z pełnego arsenału morderczego sprzętu. Od prostego klucza francuskiego przez potężną strzelbę po bardziej egzotyczne przyrządy – znajdzie się rozwiązanie na każdą sytuację.

Przypominamy, że premiera Prey została zaplanowana na 5 maja. Tytuł zawita na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Prey – niezwykłe moce oraz sposoby ich działania

Poniej znajdziecie wcześniejszy materiał przedstawiający niektóre moce, którymi posłużymy się w nadchodzącym Prey.

Usprawnienia modyfikatorów neuronowych (nazywanych potocznie „neuromodami”), w tym także mniejsze punkty wkłucia dla błyskawicznie uwalnianych igieł perforujących tkankę oczną, stanowią jedynie drobne udoskonalenie, zważywszy na niesamowitą funkcję wynalazku – przeprogramowuje on układ neuronalny użytkownika. Nie chodzi tylko o ulepszenie ludzkich cech takich jak siła, sprawność, umiejętności hakowania i tym podobnych. Urządzenie pozwala też posiąść wyjątkowe zdolności pozyskane od wrogich człowiekowi tyfonów z Talosa I. Najnowszy materiał poglądowy od zespołu badawczego TranStaru przybliża niektóre z tych niezwykłych mocy oraz sposoby ich działania – czytamy na stronie dewelopera.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.