Premiery gier w styczniu. Polski krwawy shooter, polowanie na potwory, naziści i coś dla fanów bijatyk

DUSK (Early Access)

O tym ciekawym projekcie z polskiego podwórka pisaliśmy we wrześniu zeszłego roku, a teraz pora przypomnieć o DUSK, ponieważ 11 stycznia tytuł wchodzi w fazę wczesnego dostępu na Steam. Podczas Early Access otrzymamy dostęp do dwóch pierwszych epizodów, dwóch aren oraz trybu multi.

DUSK czerpie garściami z dorobku przeszłości, oferując krwawą zabawę inspirowaną niezapomnianymi (zwłaszcza przez starszych graczy) produkcjami w stylu Quake, Blood, Heretic, Hexen, Half-Life i Redneck Rampage.

Dusk utrzymany zostanie w minimalistycznej oprawie graficznej, której towarzyszy naprawdę mocne brzmienie. Za soundtrack odpowiada bowiem Andrew Hulshult (Brutal DOOM, Rise of the Triad). Próbkę muzyki z Dusk możecie posłuchać odpalając filmik tuż pod oficjalnym zwiastunem samej strzelaniny.

Fabuła Dusk nie gra większego znaczenia – ot, nasz bohater budzi się powieszony na haku w ciemnym pomieszczeniu i zaczyna się prawdziwa jatka oraz walka o przetrwanie. Gra otrzyma trzy epizody kampanii, w której zmierzymy się z przeróżną masą potworów z tego oraz innego świata. Oprócz tego dostaniemy tryb Survival, gdzie przyjdzie nam stawić czoła kolejnym hordom przeciwników. Będzie również okazja zmierzyć się ze znajomym w sieciowym trybie jeden na jednego.


  • Platformy: PC
  • Data premiery: 11 stycznia
  • Producent: David Szymanski
  • Wydawca: New Blood Interactive

Na koniec coś dla posiadaczy konsoli od Sony.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

5 Shares
Share5
+1
Tweet