Premiery gier na obecny tydzień. Oto tytuły warte uwagi

Zapraszamy na kolejne zestawienie najciekawszych premier tygodnia. Tym razem skromnie, lecz wierzymy, że spora część graczy będzie i tak usatysfakcjonowana.

Tradycyjnie już otwieramy nowy tydzień najciekawszymi premierami gier. Obecne zestawienie obejmuje tytuły, które zostaną wydane w dniach od 7 do 13 stycznia.

Choć szału nie ma, będziemy mogli sięgnąć po kolejnego Mariana, zajrzeć do wirtualnej rzeczywistości, sprawdzić remastera popularnego jRPG, postrzelać ze znajomymi w sieci oraz stanąć do walki w fantastycznym świecie, w którym gigantyczne wilki oraz smoki to codzienność. Nasze zestawienie otwieramy ostatnim ze wspomnianych tytułów.

Bright Memory Epizod 1

Na początek warto zaznaczyć, że za Bright Memory stoi tylko jedna osoba, która robi całą grę! Mimo to tytuł wygląda rewelacyjnie i zapowiada się naprawdę ciekawie.

Bright Memory pojawi się w styczniu we wczesnym dostępie na Steam. Dostaniemy w swoje ręce klasyczną strzelanke pierwszoosobową w klimatach science-fiction / fantasy. Gracz wcieli się w dziewczynę o imieniu Shelia, która bardzo zręcznie posługuje się nie tylko bronią palną, lecz również bronią białą.

Będzie też system combosów i oglądając poniższy filmik możemy zobaczyć, że przypomina to nieco swoim klimatem polskie Shadow Warrior 2.

  • Platformy: PC
  • Data premiery: 12 stycznia (wczesny dostęp)
  • Producent: FYQD Studio
  • Wydawca: FYQD Studio

Na drugiej stronie jeszcze jedno spotkanie z Mario.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.