Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Premiery gier styczeń 2020. Najlepsze tytuły na Nowy Rok

Pora zerknąć, jakie premiery gier i dodatków przynosi ze sobą pierwszy miesiąc 2020 roku. 

Nasz przegląd premier zaczynamy od gry nietypowej, z ogromna dawka humoru i latającego mięcha… z kóz.

Goat of Duty

Kilka lat temu tryumfy święcił Symulator Kozy (Goat Simulator), a później ktoś wpadł na pomysł, by oddać w ich łapy (racice!) pokaźny arsenał broni i wpuścić na arenę, by walczyły o przetrwanie. Tak narodziła się gra Goat of Duty, która stara się nieco parodiować słynną serię Call of Duty.

Gra była dostępna od kilku miesięcy jedynie we wczesnym dostępie, lecz teraz deweloperzy są gotowi wpuścić na Steam skończony produkt.

Nie ma tutaj fabuły i jak czytamy na Steam, po prostu jesteś kozą. Masz po uszy broni (znaczy się – po czubek rogów). Inne kozy chcą cię zabić. Tyle. A teraz pakuj się na arenę i pokaż jak kozaczysz.

Deweloperzy tłumaczą, że Goat of Duty to wieloosobowy dynamiczny FPSto w sumie wszystko, co musisz wiedzieć. Nie ma tu żadnych zawiłych zasad; nie musisz poznawać cech postaci, żmudnie dobierać umiejętności ani bawić się w strategie. Jest podstępna arena, potężne bronie i diabelnie dynamiczna rozgrywka. Są też odjechane koztiumy (skórki), wstawki humorystyczne, kozie zagrywki i dojeżdżanie wrogów.

  • Platformy: PC
  • Data premiery: 16 stycznia
  • Producent: 34BigThings
  • Wydawca: Raiser Games

Na drugiej stronie powrót do kultowego świata Warcraft.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się