Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Premiery gier styczeń 2020. Najlepsze tytuły na Nowy Rok

Warcraft 3: Reforged

Warcraft III: Reforged zwiera Warcraft III: Reign of Chaos oraz obsypany nagrodami dodatek The Frozen Throne, dzięki któremu gracze staną się świadkami jednego z najważniejszych okresów w dziejach sagi Warcraft rozpisanego na siedem kampanii dla jednego gracza i ponad 60 misji – a to wszystko w gruntownie zmodernizowanej oprawie graficznej i dźwiękowej! Innowacje obejmują również system dobierania graczy w pełni zintegrowany z serwisem Blizzard Battle.net.

Cyfrowa wersja gry Warcraft III: Reforged jest dostępna w przedsprzedaży w sklepie Blizzard. Wersję standardową można nabyć w cenie 29,99 EUR. Gracze mogą także wybrać wersję Spoils of War Edition w cenie 39,99 EUR i otrzymać niepowtarzalne skórki dla Arthasa, Cenariusa, Jainy i Thralla.

Wersja Spoils of War Edition zawiera dodatkowo liczne nagrody cyfrowe w pozostałych tytułach Blizzarda, na przykład makabrycznego wierzchowca Wóz z mięsem (Meat Wagon) w World of Warcraft, rewers „Trzecia wojna” w Hearthstone, zwierzaka Mal’Ganisa w Diablo III i nie tylko.

  • Platformy: PC
  • Data premiery: 29 stycznia
  • Producent: Blizzard Entertainment
  • Wydawca: Activision Blizzard

Na trzeciej stronie nowa gra w uniwersum The Walking Dead.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się