Premiery gier na obecny tydzień. Najlepsza wersja Diablo 3, mroczna przygoda i piłkarskie emocje

Premiery gier na obecny tydzień. Najlepsza wersja Diablo 3, mroczna przygoda i piłkarskie emocje
Polecamy Premiery gier Premiery tygodnia

Październik był naprawdę udanym miesiącem pod względem premier. Kończący się miesiąc przyniósł ze sobą takie hity jak Assassin’s Creed OdysseyRed Dead Redemption IIForza Horizon 4 czy Call of Duty: Black Ops IIII.

Na przełomie października oraz listopada będzie już spokojniej, lecz nie znaczy to, że spragnieni nowych tytułów gracze zostaną na lodzie. W obecnym zestawieniu prezentujemy nasz subiektywny wybór najciekawiej zapowiadających się produkcji, które ujrzą światło dzienne w dniach od 29 października do 4 listopada.

Zaczynamy od mrocznej gry przygodowej w konwencji horroru…

Call of Cthulhu

Call of Cthulhu to nowe dziecko studia Cyanide, czyli zespołu odpowiedzialnego m.in. za Styx: Master of Shadows. Przypominamy, że grę określono jako detektywistyczne RPG z elementami skradanki, oferującą półotwarty świat. Wszystko zostanie utrzymane w klimatach psychologicznego horroru.

Gracze wcielą się w Edwarda Pierce’a, byłego weterana i prywatnego detektywa, a akcja zostanie przeniesiona do Bostonu w roku 1920. Pierce prowadzi tam dochodzenie w sprawie tragicznego i tajemniczego morderstwa Sary Hawkins i jej rodziny w Darkwater Island.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 30 października
  • Producent: Cyanide Studio
  • Wydawca PL: CDP

Na drugiej stronie wypasione Diablo 3.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie