Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Premiery gier na obecny tydzień. Najlepsza wersja Diablo 3, mroczna przygoda i piłkarskie emocje

Diablo III: Eternal Collection

Już w tym tygodniu posiadacze Nintendo Switch z całego świata dołączą do walki w Diablo III Eternal Collection i wykorzystają moc swojej przenośnej konsoli, aby zabijać demony i gromadzić wspaniałe łupy w dowolnym miejscu i czasie.

Eternal Collection to najlepsza wersja wielokrotnie nagradzanej fabularnej gry akcji. Obejmuje całą zawartość Diablo III, uznany przez krytyków dodatek Reaper of Souls oraz pakiet Przebudzenie Nekromantów. Dzięki siedmiu potężnym klasom postaci, kampanii składającej się z pięciu aktów osadzonej w bogatym fabularnie i najechanym przez demony świecie Sanktuarium oraz zapewniającemu niekończącą się rozgrywkę trybowi przygodowemu Eternal Collection to idealny zestaw dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z serią.

Eternal Collection na Nintendo Switch wykorzystuje uniwersalność konsoli i zapewnianą przez nią swobodę. Bez względu na to, czy gracze korzystają z Joy-Cona, czy z Pro Controllera, będą mieli do dyspozycji wiele niesamowitych mocy, dzięki intuicyjnemu sterowaniu o ultraszybkim czasie reakcji, które zostało stworzone specjalnie dla Nintendo Switch. Zgodnie z duchem serii Diablo, gracze będą mieli również wiele możliwości, jeśli chodzi o oczyszczanie Sanktuarium – aż do czterech osób może współpracować w wielkich krucjatach wieloosobowych, niezależnie od tego, czy dzielą ekran za pomocą jednej konsoli Nintendo Switch, łączą swoje systemy bezprzewodowo, czy grają za pośrednictwem usługi Nintendo Switch Online.

  • Platformy: Switch
  • Data premiery: 2 listopada
  • Producent: Blizzard Entertainment
  • Wydawca PL: CDP

Trzecia strona przyniesie sporo akcji oraz tajemnicę do rozwiązania.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%