Premiery gier na obecny tydzień. 5 produkcji z różnych gatunków

GRID

GRID powinien zapewnić nam sporo adrenaliny na torze, opakowanej w naprawdę niezłą oprawę graficzną. Do premiery zostało naprawdę niewiele, a Mistrzowie Kodu podsycają hype kolejnym filmikiem, w którym sporo się dzieje.

Możemy spojrzeć na różne typy wyścigów czy system Nemesis, dzięki któremu narobimy sobie wrogów na trasie. Kiedy uderzymy w samochód przeciwnika, ten może się rozzłościć i zacząć obijać nasze auto przy każdej okazji, co zmniejszy szanse na wygraną. Nemesis uruchomi się tylko wtedy, kiedy na kogoś wjedziemy (a i to nie zawsze). Będzie to symbolizowane specjalną czerwoną ikonką przy nazwisku kierowcy tuż nad pojazdem. Jeśli natomiast przejedziemy wyścig bez zderzeń, nie narobimy sobie wrogów i oponenci nie będą na nas polować.

GRID zadebiutuje 11 października na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Dostaniemy do dyspozycji ponad 70 samochodów, w tym 911 RSR, Ferrari 488 GTE, Ford GT40 czy Pontiac Firebird Modified.

Wyścigi odbędą się na czterech kontynentach. Pojawimy się m.in. w Chinach (Szanghaj), Malezji (Sepang), Japonii (Okutama), Wielkiej Brytanii (Silverstone), Hiszpanii (Barcelona), Stanach Zjednoczonych (San Francisco i Indianapolis), Kubie (Hawana) oraz Australii (Sydney).

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 11 października
  • Producent: Codemasters Software
  • Wydawca: Codemasters Software

Na kolejnej stronie przedstawiamy czwartą już odsłonę genialnej gry platformowej.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: