Premiery gier na obecny tydzień. 5 najlepszych tytułów

Najbliższe dni nie będą obfite w premiery, lecz jakość produkcji powinna nam to wynagrodzić. Szykujcie się na porządne granie.

Zapraszamy do cotygodniowego zestawienia premier na najbliższe dni. Tym razem prezentujemy cztery gry oraz jeden dodatek, na które warto zwrócić uwagę w dniach od 22 do 28 kwietnia, bo właśnie taki okres bierzemy pod uwagę tworząc ten tekst. Zaczynamy z grubej rury!

Days Gone

Premiera Days Gone już 26 kwietnia, tylko na PlayStation 4. Podczas rozgrywki wcielimy się w byłego członka gangu motocyklowego, Deacona St. Johna – włóczęgi i łowcy nagród. W świecie zniszczonym przez światową pandemię, główny bohater porzuca „bezpieczne” obozowiska tych, którym udało się przeżyć i wyrusza szukać szczęścia na zniszczonych, opustoszałych drogach Oregonu.

Tłem Days Gone są wulkaniczne i zniszczone tereny Północno-Zachodniego Wybrzeża USA, gdzie na graczy czeka świat opanowany przez zdegenerowanych ludzi, znanych jako Świrusy. Opustoszałe tereny będą prawdziwą areną walk o zapasy, zaopatrzenie, a przede wszystkim o powód, by dalej żyć.

Przypominamy, że czas gry Days Gone to około 30 godzin (sama kampania), lub nawet 100 godzin z aktywnościami pobocznymi. Wiadomo już, że po premierze gry doczekamy się dodatku.

  • Platformy: PS4
  • Data premiery: 26 kwietnia
  • Producent: Bend Studio
  • Wydawca: Sony

Na drugiej stronie powrót brutalnej serii.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.