Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Premiery gier na nowy tydzień. 10 najciekawszych tytułów do ogrania

Początek lutego zaoferuje sporo ciekawej rozgrywki. Oto najciekawsze premiery gier i dodatków, które dla Was wybraliśmy.

Jeśli wszystko na dysku twardym już sprawdzone i szukacie nowych gier, które prezentują przynajmniej przyzwoity poziom, zapraszamy do naszego tradycyjnego już zestawienia premier na obecny tydzień. Znajdziecie w nim najciekawsze naszym zdaniem gry oraz dodatki, które zadebiutują w dniach od 4 do 10 lutego. Od razu zaznaczamy, że największe hity tego miesiąca są przewidziane dopiero na druga połowę lutego i możecie je przejrzeć w tym miejscu.

Tygodniowy przegląd rozpoczynamy natomiast od…

God Eater 3

Jeszcze tylko kilka dni i będziemy mogli sięgnąć po God Eater 3. To utrzymana w post-apokaliptycznym klimacie gra, w której specjalny oddział God Eaters musi pokonać potężne potwory niszczące świat. Jak zachwalają deweloperzy na karcie gry w serwisie Steam: Epicka historia, wyjątkowe postacie, nowe typy broni God Arc i nowe Aragami w AKCJI!

Staniemy do walki wręcz wyposażając się w podwójną broń God Arc „Biting Edge” oraz dwuręczny księżycowy topór „Heavy Moon”, albo powalczymy dystansowo za pomocą nowej broni God Arc „Ray Gun”. Twórcy tytułu podkreślają też, że ataki Ground, Air i Step ewoluują, umożliwiając stosowanie potężnych technik walki w systemie Burst Arts, natomiast nowy atak Dive zapewnia pełną swobodę ruchu podczas polowania na Aragami.

Fani serii powinni być usatysfakcjonowani.

  • Platformy: PC, PS4
  • Data premiery: 8 lutego
  • Producent: Shift
  • Wydawca: Bandai Namco Entertainment

Na drugiej stronie zapraszamy do Czarnobyla.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się