Premiery gier obecnego tygodnia. 5 nowości, które krzyczą: bierz mnie!

premiery-gier-marzec-2024 (1)
Premiery gier Premiery tygodnia

Kilka ciekawych gier wiosny nie uczyni, ale sprawi, że w pokoju będzie cieplej. Oto premiery gier na marzec 2024, które podniosą temperaturę.

Co dobrego do pogrania? Narobię Wam trochę smaka na gry małe, oryginalne i jednocześnie syte. Ustawcie się z talerze… to znaczy z koszykiem, aby we właściwym miejscu i czasie zamówić coś dla siebie na PC, PS5, XSX, a także starsze konsole. W sumie stawka jest bardzo wyrównana, więc możliwe, że zakupy nie skończą się na jednej produkcji.

Najlepsze premiery gier marzec 2024 – przegląd tygodnia


The Thaumaturge

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 4 marca 2024
Producent: Fool’s Theory
Wydawca: 11 bit studios

Studio Fool’s Theory niebawem przestanie być anonimowe. To oni robią Wiedźmin Remake na UE5, ale najpierw zobaczymy na co ich stać przy okazji premiery The Thaumaturge. Tytuł gry zdaje się trochę skomplikowany, choć jest on bezpośrednio związany z fachem naszego bohatera. Wcielamy się tu w taumaturga, osobę widzącą zjawy i jednocześnie potrafiącą je okiełznać. A ta umiejętność przyda się do walki turowej z wrogami, eksploracji XX- wiecznej Warszawy i rozwiązywania zagadek na mieście. Warto nadmienić, że izometryczny RPG jest szykowany na najnowszej wersji silnika Unreal, więc twórcy zdobędą trochę doświadczenia przed Wiedźminem.


Expeditions: A MudRunner Game

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE, SWITCH
Data premiery: 5 marca 2024
Producent: Saber Interactive
Wydawca: Focus Entertainment / Focus Home Interactive

ZAMÓW – Expeditions: A MudRunner Game na PS5

ZAMÓW – Expeditions: A MudRunner Game na PS4

ZAMÓW – Expeditions: A MudRunner Game na XSX/XONE

ZAMÓW – Expeditions: A MudRunner Game na PC

ZAMÓW – Expeditions: A MudRunner Game na SWITCH

Nie muszę chyba wskazywać palcami dla kogo jest Expeditions: A MudRunner Game. Tak jak w przypadku Snowrunner i Spintires zasiądziemy za sterami terenowych pojazdów, aby przetestować swoje umiejętności kierowcy w najtrudniejszych warunkach. Głównymi przeszkodami będą kałuże, wyboje, zapadliska, wzniesienia i różnego rodzaju nawierzchnia, z natury sprawiające problemy nawet najlepszym samochodom typu offroad. Misje badawcze staną się pretekstem do eksploracji dziczy o charakterystyce górzystej, pustynnej lub lesistej.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie