Premiery gier obecnego tygodnia. 5 najlepszych nowości na PC i konsole

premiery-gier-marzec-2024 (3)
Premiery gier Premiery tygodnia

Czy premiery gier na marzec 2024 skrywają jakieś hity na PC, PS5 i XSX? Odpoczniemy od wielkich AAA, ale nie zabraknie ciekawych nowości,

Róbcie miejsce na dyskach, bowiem pod koniec miesiąca pojawi się jeszcze kilka świeżych kąsków, które będą wymagać trochę wolnej przestrzeni. W repertuarze mamy strzelanki, coś dla fanów zwierząt, grę z kąśliwym humorem. Dużą frajdę właścicielom PlayStation sprawi też exclusive Microsoftu – to jego ostatnie dni przed opuszczeniem “zielonej” klatki. Oto najważniejsze premiery gier na marzec 2024!

Najlepsze premiery gier marzec 2024 – przegląd tygodnia

Outpost: Infinity Siege

Platformy: PC
Data premiery: 26 marca 2024
Producent: Team Ranger
Wydawca: Lightning Games

Macie dość tradycyjnych gier FPS i oczekujecie ciekawych pomysłów na rozgrywkę? Premiery gier na marzec 2024 zaczniemy więc od Outpost: Infinity Siege – ta strzelanka w klimacie sci-fi łączy w sobie tak naprawdę różne pomysłu, jest pomostem dla dynamicznej akcji nastawionej na eksplorację i walkę z pomocą intrygującej broni (jedna broń z wieloma modyfikacjami), strategii polegającej na rozbudowie bazy i tower defense z silnym akcentem na obronę przed falami wrogów. Atrakcją samą w sobie jest to, że możemy grać solo lub w trybie kooperacji.


Platformy: PS5, XSX
Data premiery: 26 marca 2024
Producent: Frontier Developments
Wydawca: Frontier Developments

Planet Zoo

Frontier Developments przy okazji Planet Coaster przekonało się o tym, że w społeczności graczy konsolowych jest zainteresowanie strategiami ekonomicznymi. Tak więc zdecydowali się opracować osobne porty ich innego dzieła z PC. Planet Coaster lada dzień zadebiutuje na PS5 i Xbox Series. Będą to wersje dopasowane pod pady i zoptymalizowane pod wydajność konsol. Ale w gruncie rzeczy nic się nie zmieni względem pierwowzoru – w roli managera poprowadzimy ogród zoologiczny, próbując pogodzić radość wszelkich zwierzaczków, klientów odwiedzających nasz przybytek i wysoki poziom rentowności biznesu.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie