Premiery gier na maj 2018. Oto 20 najlepszych tytułów!

Premiery gier na maj 2018. Oto 20 najlepszych tytułów!
Polecamy! Premiery gier Premiery miesiąca

W tym miesiącu będzie się działo i nie damy rady ograć wszystkiego. Trzeba wybrać kilka obowiązkowych tytułów i skupić na nich swoje siły. Każdy z nas, niezależnie od preferowanych gatunków, powinien znaleźć w puli coś dla siebie. Premiery gier na maj 2018 rozpoczynamy od oczekiwanego ekskluzywnego tytułu na PlayStation 4.

Detroit: Become Human

Tej gry nie trzeba przedstawiać, zwłaszcza, że sami możemy pograć w demo, które jest już dostępne w PS Store. Demo Detroit: Become Human waży 2.92 GB. Link do pobrania znajdziecie poniżej.

Kto chce z kolei zobaczyć przed pobraniem, jak prezentuje się gameplay z demo Detroit: Become Human z polskim dubbingiem (jak oceniacie aktorów?) dostępnym w wersji demonstracyjnej, podrzucamy stosowny filmik od YouTube’ra posługującego się pseudonimem Cycu1.

Demo Detroit: Become Human pozwala nam zagrać w epizod Zakładniczka, który w taki oto sposób został opisany w PS Store: Jedyny w swoim rodzaju prototypowy android Connor służy w wydziale policji w Detroit. Dołączasz do niego, kiedy dochodzi do dramatycznych wydarzeń z udziałem zbiega. To ty zdecydujesz, co stanie się dalej. Przeanalizuj sytuację i przemyśl swoją decyzję… Może od niej zależeć czyjeś życie. 

Pobierz demo Detroit: Become Human na PS4 (2.92 GB)

Przypominamy, że premiera Detroit: Become Human została zaplanowana na 25 maja. Zagramy tylko na PlayStation 4.

  • Platformy: PS4
  • Data premiery: 25 maja
  • Producent: Quantic Dream
  • Wydawca: Sony Interactive Entertainment

Na drugiej stronie przerażająca gra z Polski.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie