Premiery gier lipiec 2022. Zapnijcie pasy, bo 10 hitów sprawi nam niezłą jazdę

premiery gier lipiec 2022
Premiery gier Premiery miesiąca

Będzie zabawa, będzie się działo i znowu grania nie będzie mało! Przygotujcie się na świetne premiery gier na lipiec 2022.

Ponownie spotykamy się na początku miesiąca, aby sprawdzić, czy coś nowego niebawem dodamy do biblioteki. Czy tak się stanie? Lipiec może zaskoczyć grami na konsole i PC. Pytanie tylko, jaki gatunek preferujecie? Nie znam Waszych gustów i apetytów, ale myślę, że choć jeden tytuł z 10 wyróżnionych powinien zainteresować każdego gracza.

Najlepsze premiery gier lipiec 2022 – nadchodzące nowości


F1 22

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 1 lipca
Producent: Codemasters
Wydawca: Electronic Arts Inc.

ZAMÓW – F1 22 na PC

ZAMÓW – F1 22 na PS4

ZAMÓW – F1 22 na PS5

ZAMÓW – F1 22 na Xbox Series

ZAMÓW – F1 22 na Xbox One

Kalendarz wyścigów F1 nie jest aż tak strasznie napięty, żeby nie znaleźć czasu na własne bicie rekordów w wirtualnym GP Monako lub Francji. Najnowsza odsłona gry zbliży nas jeszcze bardziej do rzeczywistości, co potwierdza wysoka dbałość o detale. Asfalt będzie rozgrzany od pędzących bolidów, oprawa graficzna ostra jak żyleta, a możliwości rozgrywki poszerzone o nowe funkcje społecznościowe. Oprócz zdobywania prestiżowych trofeów będziemy mogli również się nimi pochwalić, eksponując swoje osiągnięcia w personalizowanym salonie gracza.


Arcadegeddon

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 5 lipca
Producent: Ilifonic
Wydawca: Ilifonic

Zapytam wprost: macie wykupione PS Plus na lipiec? Jeśli tak, to już powoli możecie szykować miejsce na dysku, bowiem już wiadomo, że pogramy m.in. w premierowy kąsek Arcadegeddon. To gra akcji TPP niejako przypominająca stylem graficznym Fortnite, ale pod względem gameplay’u stawia jednak na współpracę zamiast rywalizacji. Zabawa w głównej mierze polega na walce z hordami przeciwników, rozwijaniu umiejętności postaci. Od czasu do czasu będzie też okazja sprawdzić się w ciekawych mini-grach.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie