Premiery gier obecnego tygodnia. 5 nowości z charakterem i ładną grafiką

premiery gier kwiecien
Premiery gier Premiery tygodnia

Małe hity powoli ustawiają się do kolejki z nowościami. Aby nie przegapić tych najlepszych zobaczcie premiery gier na kwiecień 2023.

Jeszcze chwilkę trzeba zaczekać na najgłośniejsze premiery kwietnia. Po co jednak robić pauzę w graniu, kiedy na horyzoncie są całkiem interesujące nowości. Szczególnie aktywni subskrybenci PS Plusa powinni rzucić okiem na listę, bo wśród tytułów pojawi się pozycja z abonamentu do pobrania i testowania.

Najlepsze premiery gier kwiecień 2023 – przegląd tygodnia


Meet Your Maker

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 4 kwietnia 2023
Producent: Artificial Mind & Movement/Behaviour Interactive 
Wydawca: Artificial Mind & Movement/Behaviour Interactive 

Rywalizację w sieci stawiacie na pierwszym miejscu? To lepiej przyjrzyjcie się Meet Your Maker, grze akcji w klimacie post-apo z ciekawym trybem multiplayer. To kolejny projekt od twórców Dead by Daylight, który z założenia ma angażować gracza na dwóch płaszczyznach zabawy. Zamiast bezpośrednich starć z innymi w nasze ręce oddano swoistą platformę do tworzenia labiryntów. Sesja rozpoczyna się od budowy własnej mapy, a następnie przechodzimy do testowania tworów innych osób, aby zdobywać punkty na rozwój postaci i realizować coraz bardziej skomplikowane scenariusze z pułapkami. Warto przypomnieć, że gra będzie dostępna na premierę w PS Plus.


Road 96: Mile 0

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE, Switch
Data premiery: 4 kwietnia 2023
Producent: DigixArt Studio
Wydawca: Ravenscourt

Kojarzycie Road 96, przygodówkę z 2021 roku? Doskonały odbiór gry podsunął pomysł twórcom na opracowanie prequela opowieści. Tym razem jest to mniejszy kaliber i małe odstępstwo od klasycznej rozgrywki, bo nie będzie już tak mocno zarysowanych dylematów moralnych. Więcej czasu poświęcono na przygotowanie wyzwań zręcznościowych, które podlegają pod rytm muzyki. Sama historia również ma być jeszcze bardziej surrealistyczna, gdyż etapy muzyczne połączono z odkrywaniem umysłów naszych postaci.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie