Premiery gier kwiecień 2023. Te 10 hitów pożre nas żywcem

Premiery gier kwiecień 2023. Te 10 hitów pożre nas żywcem
Premiery gier Premiery miesiąca

Olaboga co za hity! Premiery gier na kwiecień 2023 uszczęśliwią po równi fanów wypaśnej grafiki, mocnych scen czy też fabularnej intrygi.

Dla takich nowości zapełnialiśmy świnki skarbonki, odkładaliśmy nadwyżki na konto i z bólem pleców wychodziliśmy z pracy. W kwietniu zamienimy wolny czas w piękne chwile na PC i konsolach. Lepszego rozpoczęcia wiosny nie można było sobie wymarzyć!

Premiery gier kwiecień 2023 – najlepsze nowości


Meet Your Maker

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 4 kwietnia 2023
Producent: Artificial Mind & Movement/Behaviour Interactive 
Wydawca: Artificial Mind & Movement/Behaviour Interactive 

Na pewno doszły Was słuchy o najnowszym zestawieniu gier w PS Plus na kwiecień. Jedną z atrakcji abonamentu ma być właśnie premierowe Meet Your Maker. To kolejna gra od twórców Day by Daylight, która zdaje się trochę zrewolucjonizuje rywalizację w sieci albo będzie ciekawą odskocznią od klasycznej zabawy. Jest ona o tyle unikalna, bowiem w ramach zmagań z graczami mamy projektować labirynty z pułapkami i testować konkurencyjne pomysły. Wzajemne przechodzenie poziomów ma popychać nas do realizacji coraz trudniejszych map i tym samym rozwijania umiejętności postaci.


Everspace 2

Platformy: PC
Data premiery: 6 kwietnia 2023
Producent: Rockfish Games
Wydawca: Rockfish Games

Pojedynki statków w kosmosie, taniec pocisków plazmowych przeszywających próżnię, eksploracja planet i wielka intryga, a w epicentrum zdarzeń my jako pilot zawadiaka… Możliwe, że trochę zeskalowałem w górę potencjał Everspace 2, ale trailery zdradzają, że to interesująca pozycja dla fanów science-fiction i strzelanek z kamerą ustawioną na uzbrojony myśliwiec. Podczas rozgrywki przyjdzie nam brać udział w wielu misjach zorientowanych na małe i większe bitwy, rozwijanie potencjału bojowego kontrolowanego pojazdu, i rzecz jasna podziwianie przestrzeni kosmicznej, która w tym przypadku ma pod dostatkiem stacji, kolonii ludzkich i miejsc wartych odwiedzenia.


Sherlock Holmes: The Awakened

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE, Switch
Data premiery: 11 kwietnia 2023
Producent: Frogwares
Wydawca: Frogwares

Chyba nawet najsłynniejszy detektyw w dziejach nie mógł przewidzieć, że będzie musiał raz jeszcze rozwiązać tajemniczą sprawę zniknięcia mężczyzny i skonfrontować się z pradawnymi siłami Cthulhu. Tak, odświeżona przygodówka z 2006 roku dołączy do peletonu remaków gier, tylko oby była w lepszym stanie niż pecetowa wersja The Last of Us: Part I. Wiemy, że będzie kusić mocno przebudowaną oprawą graficzną, model postaci Sherlocka otrzyma nowe rysy twarzy, a wcale nie małe zmiany przeszły wspólnie cutscenki, interfejs oraz warstwa fabularna (twórcy zapragnęli połączyć wydarzenia z odsłony Chapter One z The Awakened).

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie