Ujawniono ważne informacje o nowej premierze w PS Plus na kwiecień

PS Plus - świetny klasyk dostał wsparcie bardzo ważnej funkcji
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

W ofercie PS Plus kwiecień 2023 znajdzie się jedna gra premiera. Mowa o sieciowym tytule Meet Your Maker. Jeśli zamierzasz zdobyć w nim platynę, zobacz czego się spodziewać.

Choć Meet Your Maker jeszcze nie miało swojej premiery, już teraz ujawniono wszystkie informacje dotyczące trofeów, jakie pojawią się w grze. Zatem kto pobierze grę w ramach oferty PS Plus na kwiecień, będzie miał do zdobycia równe 44 pucharki.

Trofea do Meet Your Maker, gry z oferty PS Plus na kwiecień

Meet Your Maker posiada wiele czasochłonnych trofeów – zaznacza serwis TrueTrophies, który opublikował pełną listę. W grze zobaczymy łącznie 44 trofea, z których 4 są ukryte. Wchodząc w szczegóły, do złapania będzie 30 brązowych pucharów, 10 srebrnych, jedynie 3 złote i oczywiście wieńcząca całość 1 platyna.

Jeśli będziesz walczyć o najwyższe platynowe trofeum w Meet Your Maker, sam tego nie zrobisz. Choć większość trofeów możesz zdobyć samodzielnie, żeby odblokować trzy pucharki, niezbędna będzie kooperacja z innym graczem.

Najniższe trofea zdobędziemy przeważnie za pełny upgrade poszczególnych broni, zniszczenie określonej liczby pułapek czy inne proste aktywności. Wymienię choćby 10 headshotów oraz aktywację twierdzy w trybie kooperacji. Trudniej robi się przy srebrze i złocie. Tutaj czeka nas np. aktywacja dużej liczby posterunków czy zdobycie surowca Genmatu i pięćdziesiąt udanych ucieczek z twierdzy przeciwnika.

Jestem ciekaw, czy Meet Your Maker będzie miało więcej szczęścia niż inne sieciowe produkcje dodawane wcześniej do PS Plus. Póki co, nie mamy jeszcze w Plusie hitu, który przyciąga do siebie mrowie graczy i jest wspierany przez długi czas.

Zamierzasz dołożyć się do sukcesu Meet Your Maker i pobrać tytuł, kiedy wyląduje w PlayStation Plus? Gra zostanie udostępniona w usłudze na PS5 i PS4 już 4 kwietnia.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie