Premiery gier na kwiecień 2021

Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Premiery gier obecnego tygodnia. 5 nowości, które musisz ograć

To będą wyjątkowe ostatki miesiąca. Premiery gier na kwiecień zamkniemy jednym exclusivem PS5, darmówką oraz remasterem wielkiego hitu.

Obyście nie mieli planów na nowy tydzień. Wolny czas warto będzie przeznaczyć na ostatnie premiery kwietnia, które jak się okazuje w tym tygodniu będą najlepsze z całego miesiąca. Udało mi się przykuć Waszą uwagę? Zatem odłóżcie na bok wszelkie sprawy, złapcie za myszkę i zobaczcie w co będziemy gierczyć.

Premiery gier kwiecień 2021


Farm Manager 2021

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 29 kwietnia
Producent: Cleversan Software
Wydawca: PlayWay

Zastanawiasz się, jak wygląda praca hodowcy zwierząt? A może tak po prostu pasjonują cię tematy w obrębie prowadzenia gospodarstwa rolnego? W jednym i drugim przypadku możemy zaproponować sprawdzenie nowej odsłony Farm Manager. To strategia ekonomiczna, która rozwija sprawdzone mechaniki rozgrywki o nowe gatunki zwierząt i rośliny. W grze możemy poprowadzić własny „biznes”, dbając o płynność finansową, relacje z pracownikami i rzecz jasna infrastrukturę.


Total War: Rome Remastered

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 29 kwietnia
Producent: Creative Assembly / Feral Interactive
Wydawca: SEGA

Informacja o rychłej premierze remastera Total War Rome uderzyła w nas jak grom z jasnego nieba. Jednak takie niespodzianki fani strategii zawsze przyjmą z otwartymi ramionami. Po 16 latach od premiery gry wreszcie zobaczymy ją w odmienionej oprawie graficznej. Tekstury otoczenia, jednostek i mapy świata będą wyraźnie odmłodzone dzięki wyższej rozdzielczości. Nieznacznie zmieni się też widok interfejsu, który podobnie jak reszta zyska większą ostrość.


Returnal

Platformy: PS5
Data premiery: 30 kwietnia
Producent: Housemarque
Wydawca: Sony Interactive Entertainment

Już za chwilę przekonamy się czy Returnal wart jest niemal podwójnej ceny za tytuł ekskluzywny PS5. Sony reklamuje swoją nowość jako ambitnego rogalika, zarówno od strony graficznej jak i fabularnej. Tuż po odpaleniu mamy poczuć się jak w filmie Hitchocka. Zacznie się od awaryjnego lądowania na planecie pełnej bestii, a potem napięcie będzie narastać wraz z odkrywaniem tajemniczej pętli czasu. Paradoksalnie śmierć będzie naszym przyjacielem i otworzy oczy na wiele spraw.


Terminator: Resistance – Enhanced

Platformy: PS5
Data premiery: 30 kwietnia
Producent: Teyon
Wydawca: Reef Entertainment

Licencja w rękach polskiego studia niespodziewanie rozkwitła. Przez pewien czas Terminator Resistance trzymał się blisko najlepiej sprzedających się bestsellerów, więc twórcy nie zdecydowali się na przedwczesne rozbicie złotego jajka. W kolejce czeka już next-genowa aktualizacja na PS5. Wprowadzi obsługę wyższej rozdzielczości do 4K oraz znacznie przyspieszy płynność gry, do 60 kl/s. Na liście zmian dopisano także pełne wsparcie dla kontrolera DualSense.


Scavengers

Platformy: PC – Steam
Data premiery: Do końca kwietnia
Producent: Midwinter Entertainment
Wydawca: Improbable

Na widok darmowej gry przyspiesza Wam serce? To lepiej załatwcie sobie leki na uspokojenie przed premierą Scavengers. To małe, wielkie dzieło byłych twórców CS:GO i serii Battlefield. Tym razem na tapetę wzięli survivalowy majstersztyk, w którym dostępna jest rywalizacja PvP, PvE i kooperacja zespołowa. A rzecz dzieje się w mroźnym klimacie, gdzie fragi nie są tak ważne jak zdolność przetrwania w niesprzyjających warunkach. Gameplay skupia się więc na walce z przeciwnikami i elementach survivalowych.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się