Premierowy zwiastun Lords of the Fallen. Tak wygląda walka i świat gry

Lords of the Fallen
Newsy PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Lada moment miejsce będzie mieć premiera gry Lords of the Fallen. Z tej okazji, twórcy wypuścili do sieci premierowy zwiastun przedstawiający m.in. rozgrywkę (walkę) i świat gry. Dziejąca się ponad 1000 lat po wydarzeniach z pierwszej części historia zabierze graczy do krain żywych i umarłych. Pora na seans!

Lords of the Fallen na premierowym zwiastunie

Lords of the Fallen to kontynuacja gry wydanej w 2014 roku przez CI Games, choć nazwa może na to nie wskazywać. Mimo braku numeracji rozgrywka dzieje się aż 1000 lat po wydarzeniach z poprzedniczki. Głównym bohaterem jest niejaki krzyżowiec, którego zadaniem jest obalenie mrocznego bóstwa Adyra. Opublikowany niedawno zwiastun przed samą premierą ma za zadanie wprowadzić nas w klimat gry, prezentując walkę i niezbyt przyjazny świat, po którym przyjdzie nam podróżować.

Gra zapowiada się zacnie, a dodatkowo bogata będzie w pewne smaczki i dodatkowe funkcje. Zauważą je na przykład posiadacze PlayStation 5. Gra na tej platformie wykorzysta funkcje pada DualSense, dzięki czemu poczujemy ciężar i opór stawiany przez różny oręż. Co oczywiste, zupełnie inaczej “czuć” będzie się potężne topory, a o wiele lżej krótkie miecze. Brzmi zachęcająco? Z pewnością — tym bardziej że również oprawa graficzna robi wrażenie.

Będzie oczywiście kreator postaci, wybór profesji i wymagająca walka. Coś dla fanów gier od From Software? Tak, choć notoryczne porównywanie produkcji Hexworks do Elden Ring czy Dark Souls jest już nieco krzywdzące. Tytuł po prostu zapowiada się bardzo dobrze i warto będzie rzucić na niego okiem.

Premiera już za chwilę, bo 13 października. Gra Lords of the Fallen ukaże się na kilku platformach jednocześnie. Mowa oczywiście o pecetach (grę kupicie np. na Steam) i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie