Premiera Wiedźmina 3. W grę nie pograsz bez aktywacji przez internet

Twórcy podają nowe szczegóły dotyczące premierowej wersji Wiedźmina 3. Co takiego wyjawiło CD Projekt RED?

Premiera Wiedźmina 3: Dziki Gon już 19 maja, więc pozostało niewiele czasu do tego, aby zapoznać się z produkcją. Jak podaje CD Projekt RED, aby zagrać w premierową wersję gry, będzie potrzebna jednorazowa aktywacja przez internet. Wszystko po to, aby dane dotyczące produkcji, nie wyciekły przed czasem (możliwe, że niektóre egzemplarze trafią do graczy jeszcze przed oficjalną datą wydania). Stosowny pliczek będzie można pobrać automatycznie lub ręcznie ze strony producenta. Warto dodać, że jeśli zakupimy grę nie w wersji premierowej, taka aktywacja nie będzie potrzebna.

To jednak nie wszystko co przekazał producent. Do gry będzie dodawany kod aktywacyjny potrzebny do rejestracji na GOG.com. Po co to? Twórcy podkreślają, że nie trzeba go wykorzystywać i normalnie zagramy w grę bez aktywacji na GOG.com. Jednak kod przyda się później, jeśli będziemy chcieli pobrać darmowe dodatki, które producent wcześniej obiecał.


Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

  • paul

    i dlatego ja przerzuciłem na konsole gdzie wrzucam płytę do sprzętu i mam w dupie steamy i inne serwisy. Precz z aktualizowaniem gier przez internet!

19 Shares
Share19
+1
Tweet