Premiera Uncharted 4 ponownie opóźniona!

Sony wyznaczyło nową datę premiery dla nadchodzących przygód Nathana Drake’a.

Uncharted 4: Kres Złodzieja zalicza ponowną obsuwę. Początkowo gra miała ujrzeć światło dzienne pod koniec 2015 roku, później przeniesiono premierę na marzec 2016, następnie na kwiecień i jak się teraz okazuje, to jeszcze nie koniec.


Sony informuje, że nowa data premiery Uncharted 4 to 10 maja 2016 roku. Jak wytłumaczono kolejne odłożenie debiutu?

Prace nad grą dobiegają końca i jeszcze w tym miesiącu zostanie ona ozłocona, więc płytki trafią do tłoczni. Aby sprostać ogromnemu zapotrzebowaniu na całym świecie, podjęliśmy decyzję o opóźnieniu premiery o dwa tygodnie, by zapewnić sobie dodatkowy czas na produkcję płyt. Zdajemy sobie sprawę z tego, że takie wieści mogą być rozczarowujące i przepraszamy, że musicie poczekać trochę dłużej na nowy tytuł od Naughty Dog. Dobra wiadomość jest taka, że gra jest fenomenalna. Wierzymy, że warto dłużej poczekać. Deweloperzy również nie mogą się doczekać, aż sami sprawdzicie najnowsze przygody Nathana Drake’a – tłumaczy Shawn Layden, szef amerykańskiego działu PlayStation (taka sama informacja pojawiła się również na europejskim blogu).

Na otarcie łez przypominamy, że już w ten piątek wszyscy posiadacze PlayStation 4 będą mogli wziąć udział w otwartej becie Uncharted 4: Kres Złodzieja. Szczegóły znajdziecie w tym newsie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

35 Shares
Share35
+1
Tweet