Premiera Torment: Tides of Numenera oraz edycja kolekcjonerska

Torment: Tides of Numenera
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Szczegóły bogatego wydania i data premiery gry.

Wydawnictwo Techland wraz ze studiem deweloperskim inXile Entertainment ogłaszają, że Torment: Tides of Numenera pojawi się 28 lutego 2017 roku. Można już składać zamówienia przedpremierowe na grę dostępną na PC oraz obie konsole obecnej generacji – PlayStation 4 i Xbox One.

Torment: Tides of Numenera dostępny będzie w cenie 159,90 zł na PC oraz 199,90 zł na konsolach. Można już składać zamówienia przedpremierowe na Day One Edition, Edycję Kolekcjonerską (399 zł) i cyfrową Digital Deluxe Edition. Osoby decydujące się na wcześniejsze zamówienie Day One Edition otrzymają ekskluzywnego, limitowanego steelbooka. Więcej informacji na temat zawartości Edycji Kolekcjonerskiej oraz bonusów do zamówień przedpremierowych w oficjalnym zwiastunie.

Akcja Torment: Tides of Numenera rozgrywa się na Ziemi za miliard lat. Intrygujący świat został wykreowany przez legendę papierowych gier RPG – Monte Cooka. Torment: Tides of Numenera to bardzo złożona produkcja. Na graczy czekają setki kluczowych wyborów o niebagatelnych konsekwencjach. Dzięki tym zabiegom każde przejście gry będzie wyjątkowe.

Torment: Tides of Numenera powstaje w studio inXile Entertainment, na którego czele stoi ikona branży – Brian Fargo. W zespole pracują osoby, które współtworzyły oryginalne Planescape: Torment – jedną z najbardziej cenionych komputerowych gier RPG w historii.

torment-collectors-edition_wizualizacja

torment-dayone_wizualizacja

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie