Premiera Need for Speed na PC mocno opóźniona!

Niestety posiadacze blaszaków zagrają w nową odsłonę Need for Speed dopiero w przyszłym roku.

Studio Ghost przekazało właśnie niezbyt dobrą wiadomość (a może dobrą?) dla posiadaczy PC, którzy oczekują na Need for Speed.


– Mieliśmy okazję wysłuchać członków społeczności graczy na PC, którzy mówili, że usunięcie ograniczenia liczby klatek na sekundę to sprawa priorytetowa. Zgadzamy się z ich opinią. Aby spełnić wasze oczekiwania, postanowiliśmy przesunąć datę premiery wersji na PC na wiosnę 2016 r. Daty premiery gry na PlayStation 4 oraz Xbox One pozostają bez zmiany – będzie to 5 listopada w Polsce – czytamy na oficjalnej stronie Need for Speed.

Deweloperzy obiecują również, że dzięki dodatkowemu czasowi zadbają o poprawę strony wizualnej gry na komputery osobiste. Żebyśmy nie byli stratni, w dniu premiery mamy dostać również wszystkie aktualizacje, które wcześniej pojawią się na konsolach.

Z jednej strony możemy być wściekli, że znowu posiadacze pecetów zostają potraktowani jak gracze drugiej kategorii i muszą czekać. Z drugiej strony kto by nie chcial bardziej dopieszczonego produktu. To jak, poczekacie w spokoju czy szalejecie z nerwów?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

50 Shares
Share50
+1
Tweet