Premiera GTA VI zagrożona? Świeże informacje rzucają nowe światło

Premiera GTA VI zagrożona? Są nowe wieści - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

Premiera GTA VI podobno nie jest zagrożona, wbrew temu, co niedawno pojawiło się w internecie. Redaktor Insider Gaming, powołując się na swoje źródła, przynosi dobre wieści.

Wedle najświeższych informacji, wcześniejsze przecieki nie są prawdziwe. Redaktor zaufanego portalu powołuje się na swoje źródła i twierdzi, że wszelkie rewelacje to “czyste przypuszczenia”.

Premiera GTA VI nie jest zagrożona

Jakiś czas temu insider od zwiastuna nowego GTA “wygadał się” na temat daty premiery. Oczywiście nie ma żadnego sposobu, aby stwierdzić, czy jego przewidywania są czymkolwiek poparte. Jego zdaniem docelowa premiera jednej z najbardziej oczekiwanych gier w historii nastąpi 18 lutego 2025 roku. Jakoś tak… szybko, prawda? Szkopuł w tym, że chwilę później pojawiły się przecieki autorstwa redakcji Kotaku, które twierdzi, że gra nie dotrzyma tej premiery.

Gracze, a w szczególności fani marki, dość szybko zaczęli się obawiać. Wszak mowa o nawet roku opóźnienia, a to naprawdę sporo. Teraz w sprawie wypowiedział się Mike Straw, redaktor z Insider-Gaming. Jego zdaniem nie ma tak naprawdę żadnych sugestii, zgodnie z którymi gra mogłaby zadebiutować później. Tym samym “panika” jest bezsensowna.

Powtarzam to jeszcze raz, ponieważ ludzie wciąż o tym gadają: Skontaktowałem się z wieloma źródłami i powiedziano mi, że gra jest “zgodnie z harmonogramem”, a wszelkie sugestie dotyczące opóźnienia na tym etapie rozwoju są “czystymi domysłami”.

– informuje redaktor Insider-Gaming na Twitterze

Oczywiście nie wiemy, komu ostatecznie wierzyć, ale to jednak Insider-Gaming jest ściśle związane z przeciekami. Jednym z redaktorów strony jest Tom Henderson, którego źródła są zazwyczaj sprawdzone. Możemy więc czysto w teorii domniemywać, że nie ma powodu do obaw. Przynajmniej na razie.

Źródło: https://twitter.com/mikestrawmedia/status/1772349615284645941?s=46

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie