Dokładna data premiery GTA VI. Podaje ją źródło, które wcześniej “wyciekło” zwiastun

GTA VI - oto dokładna data premiery gry | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

Nie ma sensu za bardzo temu ufać, ale człowiek, który wcześniej przewidział zwiastun GTA VI, teraz podaje datę premiery oczekiwanej gry.

Od razu przestrzegam, że nowe informacje nie są potwierdzone, a ich źródło stanowi tylko jedna osoba. Wcześniej udało jej się poprawnie zdradzić wszystko w związku ze zwiastunem produkcji, także jakiś tam kredyt zaufania powinien być.

GTA VI w lutym 2025

Grand Theft Auto VI to obecnie najbardziej oczekiwana gra. Ba, to jedna z najbardziej oczekiwanych premier w historii gamingu w ogóle. Mowa przecież o nowym dziele mistrzów kodu, Rockstar Games. Nowy tytuł zapowiada się genialnie, fani nie mogą przestać spekulować, a w sieci pojawia się coraz więcej plotek.

Nic więc dziwnego, że kolejne strzępki informacji tak mocno rozbudziły społeczność. W sieci pojawiła się bowiem konkretna data premiery GTA VI. Tym razem za “przeciek” odpowiada tak naprawdę paru leaker, z których jeden – niejaki JarlOfRivia – poprawnie zdradził informacje przed premierą pierwszego zwiastuna. Jego zdaniem gra najpewniej zadebiutuje na samym początku 2025 roku, najpewniej w styczniu lub w lutym.

Inny leaker o pseudonimie Nuro twierdzi, że zna konkretną datę. Jego zdaniem GTA VI wyjdzie 18 lutego 2025 roku. Nuro wcześniej nie zdradził zbyt wielu konkretów na temat samego zwiastuna, ale poprawnie przewidział, że ukaże się w grudniu minionego roku. Na poparcie swojej teorii nie ma jednak żadnych konkretnych informacji.

Spośród wszystkich tych insiderów, najbardziej godny zaufania jest dziennikarz Bloomberga, Jason Schreier. To on już wcześniej twierdził, że gra wyjdzie na samym początku 2025 roku, być może w pierwszej połowie pierwszego kwartału. Łącząc wszystkie te plotki, możemy zrozumieć, że do debiutu gry być może dzieli nas niecały rok. Mowa oczywiście o wersji na konsole Xbox Series X/S i PS5, bo na razie nie ma informacji o premierze na PC.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie