Premiera FIM Speedway Grand Prix 15. To już dziś!

Fani żużla z pewnością będą zadowoleni z dzisiejszej premiery FIM Speedway Grand Prix 15.

Speedway to jeden z najbardziej ekscytujących sportów motorowych, z ogromną ilością kibiców na całym świecie. To sport, w którym zawodnicy biorą udział w wyścigach na absolutnie unikatowych motocyklach 500cc – o potężnej mocy i bez hamulców. Najnowsza gra koncentruje się na najbardziej prestiżowych i najważniejszych indywidualnych rozgrywkach żużlowych – cyklu Grand Prix, wyłaniającym Indywidualnego Mistrza Świata.

Tytuł powstał na licencji BSI Speedway Limited, dzięki czemu w grze zobaczymy wszystkie, wiernie odwzorowane stadiony z całego świata i wszystkich zawodników z sezonu 2015 – gwiazdy takie, jak Tai Woffinden, Greg Hancock, Jarosław Hampel, czy Nicki Pedersen. Z okazji premiery gry prezentujemy trailer z narracją Nigela Pearsona.


W FIM Speedway Grand Prix 15 gracze będą musieli wykazać się zręcznością i taktyką w walce o tytuł Mistrza W grze dostępne są dwa tryby jazdy: uproszczony dla początkujących oraz symulacyjny, w którym gracz ma kontrolę nad balansem ciała zawodnika na motocyklu. FIM Speedway Grand Prix 15 odwzorowuje także niuanse tego sportu decydujące o zwycięstwie, jak np. zmieniająca się nawierzchnia toru, tworząca strefy lepszej przyczepności.

W trakcie wyścigów w FIM Speedway Grand Prix 15 usłyszymy znanych i cenionych komentatorów żużla: Nigela Pearsona oraz Piotra Olkowicza. Tryb rozgrywki wieloosobowej umożliwia wyścigi online dla 2-4 graczy jednocześnie.

FIM Speedway Grand Prix 15 został stworzony przez Softplanet Studios na licencji BSI Speedway Limited i jest dostępny od 1 grudnia 2015 roku w wersji na PC, w cenie 79,90 zł.

Źródło: Techland

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

3 Shares
Share3
+1
Tweet