Symulator żużla od Techlandu. Polacy zapowiadają FIM Speedway Grand Prix 15

Tytuł będzie przeznaczony na PC oraz konsole nowej generacji: PlayStation 4 i Xbox One. Mamy pierwszy teaser oraz garść szczegółów.

Ostatnio kojarzymy Techland przede wszystkim z doskonałym Dying Light, lecz niedługo dołączy do tego nowoczesny symulator żużla. Firma ogłosiła właśnie FIM Speedway Grand Prix 15, za które będzie odpowiadać studio Techland Warszawa.


Speedway to kwintesencja ogromnej mocy, adrenaliny… i braku hamulców! Jestem pewnym, że FIM Speedway Grand Prix 15 będzie najlepszym symulator żużla stworzonym do tej pory przez Techland. To dla nas nowe otwarcie dla tej marki – tłumaczy Marek Soból, szef warszawskiego studia Techland.

Tytuł wykorzysta pełną licencją BSI Speedway i odnajdziemy w nim wszystkie gwiazdy żużla z aktualnego sezonu oraz wiernie odwzorowane stadiony Grand Prix o różnych typach nawierzchni. Od Malila w Szwecji, przez brytyjskie Cardiff, duńskie Horsens i polski Toruń, po Melbourne w Australii – czytamy w informacji prasowej Techlandu.

FIM Speedway Grand Prix 15 zaoferuje graczom również dynamiczny komentarz w czasie rzeczywistym i tryb rozgrywek online do czterech graczy jednocześnie, potężne i głośne silniki, ogromną prędkość, jazdę w zwarciu, wiwatujące tłumy kibiców i tumany kurzu.

Brzmi zachęcająco, a co z tego wyjdzie, przekonamy się już pod koniec tego roku, kiedy to FIM Speedway Grand Prix 15 zadebiutuje na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Tymczasem oglądajcie pierwszy teaser:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

38 Shares
Share38
+1
Tweet