Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Premiera Death Stranding na PS4 aż tak blisko? Norman Reedus podaje orientacyjny termin

Death Stranding to gra dosyć tajemnicza, na pewno na swój sposób pokręcona, lecz skoro za wszystkim stoi sam Hideo Kojima, liczymy na wielki hit. Premiera może być bliżej niż sądziliśmy.

Hideo Kojima nie ujawnił jeszcze, kiedy Death Stranding zadebiutuje na PlayStation 4. Orientacyjną datę przedstawił jednak Norman Reedus, który wciela się w głównego bohatera gry.

Premiera Death Stranding – początek 2019 roku!

Norman Reedus w audycji Dana Foglera powiedział (dzięki Gematsu.com), że przed nim trzy kolejne sesje motion capture do Death Stranding. Aktor nazwał Hideo Kojimę geniuszem, a kiedy Fogler zapytał, kiedy gra będzie dostępna, usłyszał odpowiedź: Myślę, że na początku przyszłego roku.

Jeśli to prawda, posiadacze PlayStation 4 otrzymają piękny noworoczny prezent od Sony. Jednak dopóki Hideo Kojima sam nie ogłosi daty premiery, musimy wszystkie wypowiedzi w tej kwestii traktować z dystansem.

Norman Reedus wypowiedział się również na temat fabuły Death Stranding. – To nie jest gra, w której zabijasz wszystkich w pokoju. Ta gra polega na zbliżaniu ludzi. (…) Postać, którą gram, ma tę fobię przed dotykaniem, która podczas podróży opuszcza bohatera. (…) Gra ciągle zaskakuje decyzjami, które musisz podjąć. To naprawdę odważna gra, oszałamiająca wizualnie, a jeśli chodzi o historię, która za tym stoi, to zupełnie inny poziom.

Czekamy na dalsze szczegóły!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%