Premiera Dead Island 2 ponownie przełożona

0 komentarzy

Studio Yager Development nie ma niestety dobrych wieści do fanów polowania na żywe trupy. Na Dead Island 2 jeszcze długo poczekamy.

Na początku kwietnia pisaliśmy, że sequel Dead Island zalicza obsuwę do jesieni. Teraz okazuje się, że na tytuł poczekamy aż do wiosny 2016 roku.

– Pragnęliśmy stworzyć kontynuację, która wyniosłaby Dead Island na nowy poziom. Grę posiadającą wszystkie elementy, które pokochali fani – różnorodne postacie, kooperację, raj na ziemi skażony przez inwazję zombie, doskonały system walki wręcz – i dodać do tego tonę nowych możliwości – tłumaczy Studio Yager Development.

Deweloper dodał, że po przejrzeniu dotychczasowych efektów pracy stwierdzono, że do założonych celów jeszcze trochę zostało. – Dlatego zdecydowaliśmy się na opóźnienie premiery Dead Island 2 – wyjaśniają twórcy.

Yager Development przekonuje, że dzięki temu dostaniemy o wiele lepszy tytuł. Przypominamy, że gra powstaje na PC oraz konsole nowej generacji: PS4 i Xbox One.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się