Poznaliśmy pierwszą notę wystawioną grze Watch Dogs

Oceny dokonał redaktor francuskiego magazyn Jeux Video.

Jak wypadła długo oczekiwana produkcja? Bardzo dobrze. Gra od Ubisoftu dostała 19 punktów na 20 możliwych do uzyskania. Recenzent chwali sporo aspektów. W dobie krótkich tytułów zapewne ucieszy Was informacja, iż Watch Dogs należy do długich gier. Co więcej pozycja naszpikowana jest zawartością, co znacząco podbija grywalność. Grafika też nie rozczarowuje, udowadniając jak pięknie może wyglądać wirtualne Chicago.


Rzecz jasna nie ma gier idealnych i nie inaczej jest w przypadku omawianego sandboksa. Niecierpliwych zapewne irytować będą długie czasy ładowania oraz co wydaje się bardziej niepokojące -średni scenariusz. Mimo to tytuł rzekomo nie powinien nikogo zawieść, oferując pasjonujący otwarty świat i intuicyjny system hakowania.

W internecie nie brakuje jednak opinii osób, które z dystansem podchodzą do pierwszej recenzji. Zwracając uwagę, iż francuskiemu magazynowi mogło zabraknąć obiektywizmu w odbiorze gry francuskiego studia. Pozostaje więc czekać na kolejne recenzje i trzymać rękę na pulsie.

Koniecznie rzućcie okiem na zwiastun gry Watch Dogs zrealizowany przez jednego z fanów.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

4 Shares
Share4
+1
Tweet